Vyberte si podprsenku podle vašich potřeb

Vzhledem k tomu, že dámských podprsenek existuje velké množství, je potřeba jejímu výběru věnovat náležitou pozornost. Nevhodně zvolené velikosti, střih nebo model mohou způsobovat zdravotní komplikace v podobě bolesti zad nebo krční páteře. Nejprve je potřeba určit správnou velikost, pak můžeme začít vybírat střih.

Jak na velikost podprsenky?

Je potřeba znát dva rozměry. Jedním z nich je obvod pod prsy a druhým pak obvod přes prsa, v nejširším místě. Velikosti jsou však orientační a je tedy dobré, pokud si podprsenku můžeme vyzkoušet. Vzhledem k tomu, že podprsenky bývají elastické a časem povolí, můžeme volit obvod menší, klidně o 3-5 centimetrů. Při zkoušení je potřeba zapínat na první, krajní háček. Jakmile podprsenka povolí, máme ještě další dva na úpravu jejího obvodu.

Tipy pro vás

Nechme se inspirovat tipy, které jistě potěší každou ženu.

Můžeme si ji obléci pod jakékoli oblečení. Je vhodnou volbou i pod plavky nebo oděv, který odhaluje záda. Nezanechává žádné stopy ani pod oblečením, které je velmi přiléhavé. Její aplikace je velmi jednoduchá a na těle vydrží po dobu až dvanácti hodin.

Dopřeje nám pohodlí během jakékoli sportovní aktivity. Používat ji však můžeme i pro běžné nošení. Díky speciálním košíčkům vytvaruje a zpevní prsa. Neobsahuje kostice, je tak tedy maximálně pohodlná.

Nepadá a je vhodnou volbou pro jakoukoli příležitost. Vybrat si můžeme z několika barevných variant.

Zkoušíme-li si jakýkoli druh podprsenky, provádějme to v různých pozicích – ve stoje, v sedě, natáhněme ruce. Kvalitní kousek by měl zůstat přesně na svém místě. V podprsence by se nám mělo dobře dýchat. Ramínka by se neměla zařezávat do ramen ani by se neměla z ramen uvolňovat.