Věrnostní program PLAZA Bonus™

Věrní zákazníci jsou pro nás to nejcennější, a proto odměňujeme ty, kteří se k nám vracejí. Připravili jsme slevy pro ty, kteří u nás již celkově nakoupili zboží určité hodnoty.
 
Jak náš věrnostní program PLAZA Bonus™ funguje?
 
Všichni zákazníci, kteří se zaregistrují na našem e-shopu se automaticky zapojí do věrnostního programu, kdy se postupně sčítají hodnoty Vašich objednávek a na základě jejich výše získáváte postupně vyšší slevy. Tyto slevy můžete následně čerpat po neomezenou dobu.
 
Jak se do věrnostního programu zapojit?
 
Abyste se do věrnostního programu zapojili, tak se stačí pouze zaregistrovat v našem e-shopu a následně jako přihlášený uživatel provádět nákupy.
 
Registrovat se do věrnostního programu

 

Jaké slevy následně získáte?

Celková hodnota nákupů Sleva
3 000 Kč 3 %
5 000 Kč 5 %
7 000 Kč 7 %
10 000 Kč 10 %
50 000 Kč 15 %

 

Časté dotazy

Nakoupil jsem v e-shopu Plaza.cz bez registrace. Když si založím účet, budou se mé předchozí objednávky počítat?

Pokud jste v našem e-shopu provedli objednávku a až potom jste si všimli našeho věrnostního programu a rádi byste se do něj zapojili s již předchozími objednávkami, tak nás prosím kontaktujte na email info@plaza.cz.

Vaše nákupy, které jste udělali z jedné e-mailové adresy, ať s přihlášením či nikoliv spojíme dohromady a vy tak získáte hodnotu svých nákupů do věrnostního programu PLAZA Bonus™.

Hodnota vašich objednávek se spojí na základě vaší emailové adresy a vy budete moci čerpat své věrnostní slevy v plné výši.


Věrnostní program PLAZA Bonus™ platí od 20.05.2021 a e-shop Plaza.cz si vyhrazuje právo tento věrnostní program kdykoliv bez náhrady ukončit či jeho podmínky změnit.

Věrnostní program je provozován v souladu s podmínkami ochrany osobních údajů.

V případě jakýchkoliv dotazů ohledně věrnostního programu PLAZA Bonus™ nás prosím kontaktujte na email info@plaza.cz.