Toppík vám dopomůže k husté kštici

Je vaše kštice řídká a vy toužíte po jejím zahuštění? Pak není nic snazšího, než použít Toppík – zahušťovač vlasů.

Výhody Toppíku

Jeho použití je ihned viditelné. Vašim vlasů dodá, za velmi krátkou dobu, hustotu a plnost. Pomáhá překrýt prosvítající pokožku hlavy. Má 100 % přirozený vzhled a není k rozpoznání. Je odolný vůči potu, dešti i větru. Jedná se o vlákna, která se vyrábějí z čistého organického keratinu, což je látka stejná jako jsou lidské vlasy.

  • Z čeho se Toppík vlákna vyrábějí?

Jedná se o čistý organický keratinový protein. Vlákna jsou nabitá elektrostatickou energií a díky ní vytvářejí maximální magnetickou přitažlivost i k tomu nejslabšímu vlásku. Nenaleznete v nich žádné škodlivé chemikálie ani přísady.

Jak funguje Toppík?

Jeho vlákna se dokonale spojí s vlasy a přidají jim na objemu. Poskytne možnost vytvářet takové účesy, které vaše přirozené vlasy neumožní. Vlákna mají přirozený vzhled, který je od pravých vlasů k nerozeznání. Výhodou je, že hustší objem vlasů lze tvořit i postupně.

Vlákna, která přípravek obsahuje, využívají technologii elektrostatického potahování. Lze je použít pro překrytí šedivějících nebo odrostlých vlasů. Neucpávají póry ani nevysoušejí pokožku hlavy. Vlákna lze velmi snadno smýt šamponem.

Snadná aplikace

Toppík aplikujete hravě a snadno. Nanášíte jej ze speciální nádobky nad řídkými nebo řídnoucími vlasy. Po aplikaci dojde k uvolnění velkého množství mikroskopických vláken. Ta se pomocí elektrostatiky navážou a vytvoří, společně s vašimi vlasy, strukturu vzhledu jehličnaté větvičky. Vytvoří tak přirozeně vypadající vlasový porost, který je hustý. Vlákna spojená s vlasy vydrží na svém místě po celý den.

Aplikaci je potřeba provést až po použití vlasových přístrojů (fen, žehlička, kulma) a po vlasových přípravcích. Pouze lak na vlasy použijte až po aplikaci vláken, která dokonale zafixuje.