Ohřejte se venku i v zimě. Pomůže vám unisex vyhřívaná vesta FLAMEVEST

Během chladného zimního počasí se pohybu ve venkovních prostorách nevyhnete. Chcete-li, aby vám bylo příjemně a teploučko, pořiďte si unisex vyhřívanou vestu FLAMEVEST. Jedná se o dokonalou kombinaci užitku a módy zároveň. I v chladném zimním počasí můžete vypadat stylově a navíc být v teple a pohodlí. Vestu můžete nosit v jakémkoli počasí.

Co všechno vesta FLAMEVEST nabízí?

Je ideální volbou pro venkovní aktivity v chladném počasí. Zahřeje se během pěti sekund. Postačí pouze stisknout příslušné tlačítko a už se můžete těšit na teploučko. Tlačítkem také regulujete sílu vyhřívání. To může být vysoké, střední nebo nízké. Systém vyhřívání je velmi výkonný. Vyhřívaní zajistí čtyři vestavěné vyhřívací panely. Ty se nacházejí na hrudníku, zádech a na krku a zajistí zahřátí celého těla. Vesta tak poskytuje čtyř-zónové vyhřívání. Její součástí je napájení přes USB pomocí power banky. Zvolit si můžete jeden ze tří nastavitelných režimů ohřevu.

Součástí vesty je i kapuce, kterou velmi snadno odejmete. Pro výrobu vesty byl použitý lehký, ale odolný materiál. Ten je navržený tak, aby udržel teplo i během chladného počasí. Vesta je voděodolná a omyvatelná. Její vnitřní část je vyrobená z materiálu, který dobře izoluje teplo, je prodyšný a bezpečný.

Jak vestu používat?

Nejprve je potřeba plně nabít power banku. Tu pak připojíte pomocí USB zástrčky umístěné v kapse k vestě, uložíte do kapsy a zapnete zip. Nastavit si můžete jednu ze tří připravených teplot. Teploty jsou odlišené barevně. Výši teploty můžete kdykoli změnit a to stiskem tlačítka. Modré světlo nastaví teplotu na 25 ºC, bílé světlo na 35 ºC a červené na nejvyšší možnou teplotu a tou je 45 ºC. Vestu nenoste na holé tělo nebo v případě, že je podšívka vlhká.