Milujete příjemné teplo? Pak si pořiďte domácí deku s rukávy a kapucí

Také se u televize rádi zachumláte do příjemného županu? Pak by jeho alternativou mohla být domácí deka s rukávy a kapucí, která svítí ve tmě.

Proč si pořídit deku s rukávy a kapucí?

Tato deka s rukávy a kapucí je vyrobená z velmi příjemného materiálu, který je navíc super hřejivý. Jedná se o 100% polyester fleece. Je tedy ideální volbou pro chladné období roku, pro všechny ty, kdo jsou zimomřiví. Velká kapuce a dlouhé rukávy jsou velmi příjemné a umožňují se do deky zachumlat, třeba u televize nebo u pěkné knížky. Deka s rukávy a kapucí také podporuje relaxaci a odpočinek. Vytváří příjemnou atmosféru tolik potřebnou pro odpočinek a relaxaci.

Její velikost je univerzální, pořídit si ji může každý dospělák. Je vhodná pro všechny velikosti i pro všechny typy postavy. V nabídce naleznete dvě barvy – růžovou a modrou. Je jen na vás, které dáte přednost. Jedinečný design podtrhnou i fosforeskující hvězdy, které jsou součástí deky.

Její výhodou je fakt, že i když jste v teple, máte volné ruce.

Vyrážíte často do přírody kempovat? Pak by vám tato příjemná deka rozhodně neměla chybět v cestovním zavazadle. Zahřeje vás i během chladných letních nocí. Kapuca udrží v teple i vaši hlavu.