Jak vyrobit nejlepší směs na bublifuk. Využijte tipy od profesionálů

Hledáte zábavu pro děti i dospělé? Pak to může být třeba bublifuk. Stojí jen pár korun, ale zábava s ním je ohromná. Možná si nyní někdo posteskne, že je to sice zábavná hračka, ale co dělat, až dojde náplň? A co si ji vyrobit doma?

Jak na výrobu nejlepší směsi pro bublifuk?

Aby se vám podařilo vytvořit dokonalé bublinky ve velkém množství, je potřeba namíchat směs ve správném poměru jednotlivých surovin. Není potřeba nic speciálního. Bublinkář Matěj Kodeš radí připravit si destilovanou vodu, obyčejný Jar bez přívlastků a glycerin. Ten má za úkol zvyšovat povrchovou soudržnost tekutin. Někdy se objevuje pod názvem glycerol a dá se zakoupit v obchodech nebo v lékárně.

Správný poměr surovin je:

- 5 dílů destilované vody

- 1,5 dílu Jaru

- 0,5 dílu glycerinu

Glycerin se prodává se v lékárnách pod názvem Glycerol 85 %. Glycerin působí ve směsi jako komponent zvyšující povrchovou soudržnost tekutiny.

Směs míchejte v dobře uzavíratelné a pečlivě vyčištěné nádobě. Směs dobře promíchejte a ohřejte na teplotu 80 ºC. Tak zajistíte nejlepší spojení jednotlivých částí směsi.

Následně nalijte do uzavíratelné nádoby, nechte zchladnout a odpočinout 24 hodin. Teprve pak je připravená pro používání. Do vyrobené směsi se dá přidat i směs profesionální, kterou zakoupíte v obchodech.

Připravenou směs skladujte v uzavíratelné nádobě. Mohl by se do ní usazovat prach nebo se odpařovat voda a tím směs ztrácí na kvalitě.

BUBLIFUKOVÝ HIT - Bublifuková pistole BUBBLE GUN

Je to přímo kulomet na bublinky. Vyřádí se s ní děti i dospělí. Nabízí snadné ovládání a využijete ji jak v interiéru, tak i venku.

Bublifuková pistole BUBBLE GUN je skvělou volbou pro každou party. Jedná se o nejlepší bublifuk s poměrem cena/výkon.

Její použití je velmi snadné. Postačí ponořit konec pistole do připravené směsi, která je umístěná na stojanu a pak jen stisknout tlačítko. Z pistole se pohrne velké množství bublin a to díky osmi otvorům určeným pro bublinky.

Bublifukovou pistoli můžete zakoupit zde a my Vám ji do 24 hodin doručíme.

Pistole je vyrobená z plastu a pohání ji 3x AA 1,5V baterie.

zdroj: idnes.cz, článek Marka Burzy