Box není sport jen pro muže. Přináší řadu výhod pro každé tělo

Box je dynamický sport, který již dávno není doménou pouze mužů. Ženy si jej volí, protože je nutí zapojovat všechny svaly těla, je k němu potřeba dobrá kondice, zapomínat nesmíme ani na reflexy, obratnost, vytrvalost a soustředění. Co přináší box? Naučí používat správně sílu, zlepší rychlost a schopnost reakce, podpoří trénink celého těla, posílí tělo, mysl a disciplínu, zformuje postavu.

Pokud se chcete začít věnovat této sportovní disciplíně, budete potřebovat nejen boxovací rukavice a vhodné a pohodlné oblečení a pevnou obuv, ale také boxovací pytel. Ideální volbou je nafukovací boxovací pytel. Ten naleznete také v naší nabídce.

Jaké výhody nabízí nafukovací boxovací pytel

Chcete-li začít s tréninkem, pořiďte si domů nafukovací boxovací pytel. Nabízí bezpečný a praktický způsob trénování. Je vhodný jak pro začátečníky, tak i pro zkušené boxery. Snadno se montuje a jeho základnu lze naplnit vodou nebo pískem.

Jedná se o volně stojící nafukovací pytel určený pro box. Je vyrobený z PVC, jeho výška je 1,5 metrů.

Možnosti využití

Tento pytel můžete využít jak ve fitness, tak i při klasickém výcviku různých druhů bojových sportů. Je ideální volbou pro trénink rychlosti a vytrvalosti. Využijete jej pro nácvik technik ve stoje a na zemi. Umožňuje procvičovat celou škálu kombinací různých úderů a to včetně nízkých i vysokých kopů, loktů, kolen nebo bočních a přímých kopů. Jeho využití se nabízí v různých disciplínách. Patří mezi ně box, cardio, kick-boxing a některé druhy bojových umění. Pokud pytel povalíte, můžete jej využít také pro nácvik úderů na zemi nebo třeba pro přehozy.

Tento boxovací pytel můžete pro svůj trénink používat jak doma, tak i v tělocvičně, ve škole pro obohacení a rozšíření tělocviku, ve fitness centrech nebo v posilovnách v zaměstnání.