6 důvodů, proč si pořídit chytré hodinky

Chytré hodinky si nacházejí stále více příznivců. Některé modely dokonce nahradí i mobilní telefony. Proč si tedy pořídit chytré hodinky?

1. Sledují naše aktivity

Všichni víme, že pohyb je pro naše tělo zdravý a má na něj blahodárný vliv. Nemusíme podávat žádný špičkový výkon, postačí obyčejná chůze. Chytré hodinky sledují naše pohybové aktivity. Šikovným pomocníkem je krokoměr. Některé druhy chytrých hodinek spočítají nachozené kilometry, spálené kalorie a dokonce mohou měřit i naši tepovou frekvenci. Aplikace umí zpracovat i grafický záznam a připraví nám jednoduchý přehled celkové denní aktivity. Také regenerace je pro tělo důležitá. Chytré hodinky umějí sledovat délku a kvalitu spánku.

2. Pohlídají chytrý telefon

Hodinky jsou neustále v kontaktu s naším mobilním telefonem. Určitě se nám občas stává, že telefon nemůžeme najít. Chytré hodinky nám s hledáním pomohou. Pomůže aplikace určená právě pro hledání telefonu. Opačný postup funguje také.

3. Přijímáme s nimi volání i zprávy z telefonu

Telefon nemusíme mít u sebe, ale díky chytrým hodinkám hned víme, kdo nám volá nebo posílá zprávu. Telefonní hovor můžeme přijmout i přes hodinky a to bez nutnosti mít u sebe telefon. Hovor však, jedním klikem, snadno přesměrujeme na telefon. Obdobné je to se zprávami. Snadno si je přečteme a hned na ně můžeme odpovídat nebo odesílateli zprávy zavolat.

4. Zajistí vyšší bezpečnost při řízení automobilu

Díky chytrým hodinkám nemusíme v ruce držet telefon. Ruka zůstává stále na volantu, vyřídíme hovor a oči nespouštíme z vozovky.

5. Poznámky máme vždy po ruce

Do hodinek si můžeme ukládat třeba nákupní seznam, poznámky k dennímu rozvrhu a další důležité informace. Některé modely umožňují prohlížení obrázků nebo videí.

6. Využijeme i další užitečné nástroje

Mezi ty patří přehledný kalendář. Můžeme si nastavit i různá připomenutí a upozornění pro daný den. Šikovným pomocníkem je kalkulačka nebo předpověď počasí pro konkrétní město.

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad&techka s.r.o.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení