Koupelové bomby nabízejí příjemnou a relaxační koupel

Horká koupel je velmi příjemný a relaxační zážitek. Přináší nám pohodu a uvolnění, které ještě podpoří a znásobí koupelové bomby. Z koupele vytvoří relaxační zážitek, díky kterému se staly populární.

Koupelové bomby – potěšení z koupele

Potěšení a uvolnění – to je to, co přinášejí koupelové bomby. Nabídka je velice rozmanitá a vy si tak můžete vychutnávat rozmanitosti barev a vůní. Jakmile koupelovou bombu vhodíte do vany s vodou, začne pomalu bublat a uvolňuje do oleje a soli. To jsou složky, které zajistí z vaší koupele nezapomenutelný zážitek. Koupelové bomby mají pozitivní vliv na vaše tělo i mysl.

Obojí uvolní, pomáhají odbourávat stres a únavu, ošetří a hydratují pokožku celého těla. Vůně, která se z bomby uvolní, omámí vaši mysl. Také jsou dobrou volbou pro pokožku. Obsahují látky, které ji hydratují a hýčkají zároveň. Podrážděnou pokožku zklidní, napjatou uvolní. To mají za úkol éterické oleje, které koupelové bomby obsahují. Kromě toho zanechávají pokožku hedvábně jemnou a o dodají jí mladistvý vzhled. Mezi oblíbené kombinace patří levandule a vanilka nebo růže a Ylang-Ylang.

Díky příjemné vůni a barvě vytvářejí koupelové bomby dokonalou atmosféru vhodnou pro relaxační koupel. Obyčejná koupel se díky bombě do koupele promění v luxusní zážitek. Díky svému složení navíc podporují regeneraci pokožky a posilují krevní cévy.

Koupelové bomby si můžete vyrobit i doma

Tuto skvělou zábavu ocení dospělí i děti. Neobsahují žádné chemické látky, které by dráždily pokožku. Postačí pro ně jen několik málo surovin – jedlá soda, kyselina citronová, mořská sůl, kukuřičný škrob, rostlinný olej, voda a esenciální oleje vašich oblíbených vůní. Vyzkoušet můžete také aromatické květiny nebo bylinky.