Závěsný posilovací systém IronBody

249 Kč 249 Kč / 1 ks
Na dotaz
Možnosti doručení

Nejžádanější fitness nářadí posledních let. Produkt, který by neměl chybět ve vybavení žádného sportovce, trenéra, fitness centra nebo rehabilitačního zařízení. Závěsný systém IronBody je vhodný i pro absolutní začátečníky!

✅ Vhodné pro každého

✅ Nekonečné množství cviků

✅ Cvičit můžete kdekoliv

✅ Maximální výsledky za krátkou dobu

✅ Doručení do 24 hodin

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Závěsný posilovací systém je skvělá fitness pomůcka, která by neměla chybět ve výbavě každého, kdo rád cvičí, nebo chce s cvičením začít.

Posiluje se hlavně vlastní vahou a souměrně se díky různým možnostem náklonu buduje svalová hmota a zvyšuje se funkčnost svalů a organismu. Díky balanci se pak zapojuje i posturální svalstvo, které má důležitou funkci udržovat tělo ve vzpřímené poloze.

cviky

Obtížnost se dá nastavit pro každého, může přijít vrcholový sportovec, začátečník i starší člověk. Volba tempa je na každém.

Výhodou závěsného systému je jeho velikost a dobrá skladovatelnost. Svůj závěsný posilovací systém si tak můžete hodit na záda, vyhlédnout si nějaké ideální místo, kde vám bude při cvičení dobře a začít cvičit. Můžete zavěsit doma mezi dveře, na žebřiny, venku na větev či fotbalovou branku. Originalitě se meze nekladou.

Cvičení se závěsným systémem je natolik oblíbené, že jistě chytne za srdce i vás.

Balení obsahuje:

✅ 1x popruh s držadly

✅ 1x popruh s kotvou do dveří

✅ 1x sáček 

 

Rozměr:  

✅ Délka: 190 cm

✅ Nosnost: 140 kg  

 

Video a ukázka cviků pro inspiraci:

Doplňkové parametry

Kategorie: Fitness a posilování
Hmotnost: 0.51 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: