Vystřelovací letadlo PLANELAUNCH

249 Kč 249 Kč / 1 ks
✔ Skladem
Můžeme doručit do:
18.6.2024
Možnosti doručení

S vystřelovacím letadlem PLANELAUNCH si celá vaše rodina užije spoustu zábavy! Je vyrobené z EPP polymerových materiálů, které jsou lehké, pružné a odolné proti nárazu. Můžete ho s sebou vzít ven do parku, na dvorek před dům nebo třeba na pláž. Letadélko se jednoduše sestavuje, je pro děti naprosto bezpečné a nepotřebuje žádné baterie, takže si hraní zvládnete užít opravdu kdykoliv a kdekoliv.

✅ Špičková hračka, která zabaví na hodiny

✅ Zcela bezpečné vzhledem k materiálu

✅ Děti tuto hračku milují

✅ Doručení do 24 hodin od objednání

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vystřelovací letadlo PLANELAUNCH - ideální hračka na ven

Venkovní sporty jsou prospěšné pro fyzické i duševní zdraví dětí. Vytáhněte tedy děti ven od televize a videoher a dopřejte si všichni spolu správně užitý volný čas plný venkovních aktivit.

PLANELAUNCH děti nejen zabaví, ale zvládne je i něčemu naučit! I ti nejmenší si totiž alespoň osvojí používání nové hračky, zlepší si s letadélkem motoriku a koordinaci ruka-oko, stejně jako potrénují pozorování a smysl pro orientaci.

Důraz na bezpečnost dětí a kvalitu hračky

PLANELAUNCH je vyroben z EPP polymerových materiálů, které jsou lehké, pružné a odolné proti nárazu.

Výrobek byl testován na bezpečnost a je vhodný pro použití dětmi. I v případě, že do dítěte letadlo při přistání narazí, neublíží mu.

Navíc jej snadno jej smontujete, k jeho užívání nepotřebujete žádné baterie a hraní s letadélkem si tak můžete dopřát opravdu kdykoliv a kdekoliv.

Hračka pro celou rodinu!

PLANELAUNCH je vhodný pro všechny věkové kategorie – nejen pro děti. Celá rodina si může užívat radostné chvíle na volném prostranství, jako je dvorek, pláž, louka, dvůr, park, atd. Pomozte podpořit vztah mezi rodiči a dětmi. Nechte děti hrát si společně. To děti povzbudí ke sdílení a vyjednávání a umožní jim to naučit se přátelským hrám.

Ukázkové video:

Balení obsahuje:

  • 1 vystřelující plošinu pro letadélka
  • 4 malá letadla

Doplňkové parametry

Kategorie: Hračky
Hmotnost: 0.272 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: