Rock’n’Weeder inovativní odstraňovač plevele

109 Kč
Objednáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

 

Pokud Vás na zahradě trápí nežádoucí plevel, vyzkoušejte náš vytrhávač plevele. Zbavte se plevelu jednoduše a bez použití chemikálií. Tento pomocník vytrhne rostlinu i s kořeny, proto ho jistě ocení každý zahrádkář.

✅ Snadné odstranění plevele

✅ Vytrhávání i s kořeny

✅ Ergonomická rukojeť

✅ Bez chemikálií a bez námahy

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pokud Vás na zahradě trápí nežádoucí plevel, vyzkoušejte náš vytrhávač plevele. Zbavte se plevelu jednoduše a bez použití chemikálií. Tento pomocník vytrhne rostlinu i s kořeny, proto ho jistě ocení každý zahrádkář.

Nástroj zapíchnete do půdy tak, aby byl plevel umístěn mezi zoubky. Rostlinu mezitím přidržujte rukou a jednoduchým zatlačením kolébky o zem vytáhnete plevel i s kořeny. Díky kolébce (zakřivené kovové základně), která pracuje na principu páky, bude vytrhávání plevelu hračka.

PRYČ S PLEVELEM!

ezgif.com-optimize-4

Na zahradě se velmi rád ukáže nežádoucí plevel. Je nutné, abychom ho se správnou péčí o zahradu kontrolovali. Staráme-li se o záhony pravidelně, pěstujeme rostliny, kterým naše prostředí vyhovuje. Pečlivě odstraňujeme a vykopáváme plevel. Tak zajistíme, že se bude vyskytovat v malé míře. Nejdůležitější je preventivní zásah ještě před tím, než se plevel rozroste. Proto jsou okopávání a pletí zahrady velmi důležité. A to je ta pravá chvíle k použití Rock’n’Weeder odstraňovače plevele, který tento úkol zjednoduší a vaše zahrada bude konečně bez plevele!’

BEZ CHEMIKÁLIÍ A BEZ NÁMAHY

rocknweeder-text-1-600x373

Pokud vám jsou zdraví vašich blízkých a vašeho okolí prioritou, pak nutně potřebujete Rock’n’Weeder odstraňovač plevele. Rock’n’Weeder je naprosto neškodný a přirozený způsob, jak se dokonale postarat o zahradu a trávník. Neunavujte se s motykami a lopatkami, které pouze naruší povrch nebo zeleninu a plevel zároveň zůstane v zemi. Rock’n’Weeder je vybaven zakřivenou oporou, která se opře o zem, přičemž jednoduchým zatlačením vytáhnete kořeny ze země. Žádné kopání okolo kořenů a rytí země. Odstraní také hluboké a otravné kořeny plevelů a pampelišek. Velká ergonomicky tvarovaná rukojeť se přizpůsobí vašim dlaním, takže s ním bude práce pohodlná a zvládnete ji velmi lehce.’
 

✅ Odstraňuje plevel

✅ Odstraní dlouhé a hluboké kořeny

✅ Ergonomická dřevěná rukojeť

✅ Ekologická péče o zahradu

Video:

Obsah balení:

  • 1x vytrhávač plevele

Technická specifikace:

  • Materiál: dřevo, ocel
  • Délka: 32 cm
  • Délka kovové části: 20,5 cm
  • Délka dřevěné rukojeti: 11,5 cm
  • Kovová kolébka

Doplňkové parametry

Kategorie: Zahrada
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.14 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: