Profesionální elektrický brousek na nože (do zásuvky)

249 Kč
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení

Dejte stop tupým nožům a nůžkám. Tento kvalitní elektrický brousek naostří všechny nože, nůžky, zahradní nůžky i steakové nože, šroubováky a jiné.

Efektivní

Rychlý

Účinný

Vraťte svým nožům zašlou slávu. Od teď už nebudete ztrácet nervy při vaření nebo stříhání. Tento elektrický brousek je tím pravým pomocníkem v každé domácnosti. Postará se také o vaši bezpečnost. Tupé nože jsou nebezpečnější než ty ostré. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

BROUŠENÍ NEBYLO NIKDY JEDNODUŠŠÍ - DÍKY ELEKTRICKÉMU BROUSKU

Elektrický brousek má zakomponované přesné drážky, pomocí kterých důkladně a pečlivě nabrousíte skoro cokoliv doslova za pár vteřin. Stačí nářadí vložit do drážky a pár krát potáhnout. Zvládne to opravdu každý.

 

Účinné nabroušení

Jednoduché použití

✅ Správný úhel broušení

Nabrousíte cokoli

Nahradí několik brusek

✅ Nabroušení trvá několik sekund

Bezpečné použití

 

 MULTIFUNKČNÍ ELEKTRICKÝ BROUSEK NAHRADÍ NĚKOLIK BROUSEK 

Díky jedinečnému designu a různým funkčnostem dokážete nabrousit kuchařské nože, řezací nože, nože na chléb, steakové nože, odřezávací nože, nože na filet, nože na sýry, řezačky, štěpkovače, nůžky, šroubovák a další!

 

ÚČINNĚ NABRUSTE KAŽDÝ NŮŽ

Brousek používá vysoce kvalitní brusné kameny, které precizně ale zároveň šetrně brousí různé druhy nožů a nůžek. Keramické, ocelové, nerezové a jiné. Patentovaný systém obnovuje ostří čepelí a tak zajišťuje vysokou a dlouhotrvající ostrost.

 

BROUŠENÍ KTERÉ NEDĚLÁ NEPOŘÁDEK

Brousek obsahuje plastovou nádobku, která zachycuje kovové piliny. Po broušení stačí nádobku vyprázdnit a všude máte pořádek a jistotu, že si nezničí nábytek, koberce nebo neohrozíte domácí zvířata a děti.


VEZMĚTE SI VAŠI BROUSKU VŠUDE SEBOU

Za kompaktní elegantní design brousku se nebude stydět žádná domácnost a skvěle do ní zapadne. Brousek má síťové napájení a budete ji moci tak použít kdykoliv a kdekoliv, ať už v domácnosti, na chatě nebo v zahradě.

 

JAK SE ELEKTRICKÝ BROUSEK POUŽÍVÁ

Brousek zapněte tlačítkem na boční straně. Nožík, nůžky nebo požadovaný nástroj vložte do drážky a pomalu potáhněte. Bruste zlehka bez tlačení. O ostatní se postará bruska. Zvládne to opravdu každý.

 

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

  • Nabrousí téměř cokoliv
  • Nahradí několik různých brusek
  • Dokonalé ostří ve správném úhlu
  • Snadné a bezpečné použití
  • Nezanechává nepořádek
  • Malý a přenosný
  • Materiál: plast, kov, brusný kámen
  • Napájení : Standardní zásuvka

Doplňkové parametry

Kategorie: Domácí potřeby
Hmotnost: 0.47 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: