Přenosná chytrá mini tiskárna MINIPRINT

649 Kč 649 Kč / 1 ks
✔ Skladem
Můžeme doručit do:
27.5.2024
Možnosti doručení

Vytiskněte si co chcete a klidně hned s touto skvělou kapesní tiskárnou MINIPRINT. Stačí si stáhnout aplikaci do telefonu a okamžitě můžete tisknout texty, obrázky nebo třeba i fotky! Obchod Plaza.cz Vám přináší tuto tiskárnu exkluzivně s dárkem zdarma. K objednávce Vám přidáme kotouč termo papíru. Součástí zásilky tedy budou 2 kotouče.

Tiskárna funguje na principu termotisku, takže k ní nepotřebujete žádný inkoust. Zkrátka můžete začít tisknout hned co Vám přijde.

✅ Nepotřebujete žádný inkoust. Jedná se o termotisk!

✅ Tisk rovnou z aplikace v telefonu

✅ K OBJEDNÁVCE VÁM PŘIDÁME JAKO DÁREK KOTOUČ TERMOPAPÍRU JAKO DÁREK ZDARMA

✅ Doručení do 24 hodin!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stará dobrá fotoalba nikdy neztratí své kouzlo. Vyfoťte si každý vzácný okamžik, vytiskněte a vzpomínky vám zůstanou navždy.
 
Vytiskněte si své fotografie z chytrého telefonu! Nepotřebujete žádný inkoust!
 
Tato přenosná chytrá mini tiskárna používá termotisk. Vytiskněte fotografie okamžitě a kdekoli. Díky tepelné technologii se nepoužívá inkoust a nevznikají zbytečné náklady.
 
MINIPRINT5
 
Můžete se těšit na rozmanité možnosti! Vytiskne vám fotografie, štítky, zprávy, seznamy, záznamy, snímky obrazovky, QR kódy a mnoho dalšího!
 
 

Vysoce kompatibilní

Vhodná pro všechny chytré telefony! Tuto mini tiskárnu lze připojit k jakémukoli chytrému telefonu, který je dnes na trhu! K ovládání fototiskárny si stačí stáhnout aplikaci, ve které můžete zároveň fotografie upravovat.

Přenosná

Tiskárna je na baterie, takže ji snadno sbalíte a vezmete kamkoli s sebou! Užijte si s ní zábavu na cestách nebo s kamarády.

Připojení přes Bluetooth

Tiskárnu k chytrému telefonu připojíte rychle a snadno. Připojení přes Bluetooth je hotové v pár krocích. Když budete s tiskárnou hotovi, jednoduše si vypněte Bluetooth, tiskárna se vypne a čeká na další použití.

Klíčové vlastnosti přenosné tiskárny:

✅ ZDOKUMENTUJTE SVÉ NEJKRÁSNĚJŠÍ CHVÍLE – Zažijte radost ze svých nejlepších vzpomínek, můžete si je během chvilky vytisknout z telefonu!

✅ UDRŽUJTE SI POŘÁDEK – Mějte práci pod kontrolou a tiskněte si poznámky, abyste uspořádali své úkoly nebo označili vše, co potřebujete.

✅ PŘENOSNÁ – Praktická na cesty! Protože je tiskárna napájena z baterie, nepotřebujete napájecí kabel a můžete si ji vzít kdykoli a kamkoli s sebou.

✅ NEPOTŘEBUJETE INKOUST – Vytiskněte fotografie okamžitě a kdekoli. Díky tepelné technologii se nepoužívá inkoust a nevznikají zbytečné náklady.

✅ PŘIPOJENÍ PŘES BLUETOOTH – Během několika vteřin k ní snadno a rychle připojíte jakýkoli chytrý telefon přes Bluetooth.

Aplikace k používání tiskárny:

Google Play (Android)

App Store (Apple)

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektronika
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: