Přenosná chytrá mini tiskárna MINIPRINT + 10x kotouček termopapíru ZDARMA

790 Kč
✔ Skladem
Můžeme doručit do:
26.4.2024
Možnosti doručení
Zdarma od nás dostanete

       Kotouček termopapíru do přenosné tiskárny MINIPRINT 57x30mm           + 10x Kotouček termopapíru do přenosné tiskárny MINIPRINT

 
Stačí si stáhnout aplikaci do telefonu a okamžitě můžete tisknout texty, obrázky nebo třeba i fotky!
2c909adf864cd_feature-1
 
✅ ZDARMA 10x role fotopapíru
Tisk fotek rovnou z telefonu
✅ Nepotřebujete žádný inkoust. Jedná se o termotisk!
✅ Doručení do 24 hodin!
 
 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vytiskněte si své fotografie z chytrého telefonu! Nepotřebujete žádný inkoust!

Ukázkové video:

 Tato přenosná chytrá mini tiskárna používá termotisk. Vytiskněte fotografie okamžitě a kdekoli. Díky tepelné technologii se nepoužívá inkoust a nevznikají zbytečné náklady.

d53d67a849873_feature-2

Můžete se těšit na rozmanité možnosti! Vytiskne vám fotografie, štítky, zprávy, seznamy, záznamy, snímky obrazovky, QR kódy a mnoho dalšího!

5d724408c94d7_feature-3

Vysoce kompatibilní

Vhodná pro všechny chytré telefony! Tuto mini tiskárnu lze připojit k jakémukoli chytrému telefonu, který je dnes na trhu! K ovládání fototiskárny si stačí stáhnout aplikaci, ve které můžete zároveň fotografie upravovat.

Přenosná

Tiskárna je na baterie, takže ji snadno sbalíte a vezmete kamkoli s sebou! Užijte si s ní zábavu na cestách nebo s kamarády.

Připojení přes Bluetooth

Tiskárnu k chytrému telefonu připojíte rychle a snadno. Připojení přes Bluetooth je hotové v pár krocích. Když budete s tiskárnou hotovi, jednoduše si vypněte Bluetooth, tiskárna se vypne a čeká na další použití.

Klíčové vlastnosti přenosné tiskárny:

✅ ZDOKUMENTUJTE SVÉ NEJKRÁSNĚJŠÍ CHVÍLE – Zažijte radost ze svých nejlepších vzpomínek, můžete si je během chvilky vytisknout z telefonu!

✅ UDRŽUJTE SI POŘÁDEK – Mějte práci pod kontrolou a tiskněte si poznámky, abyste uspořádali své úkoly nebo označili vše, co potřebujete.

✅ PŘENOSNÁ – Praktická na cesty! Protože je tiskárna napájena z baterie, nepotřebujete napájecí kabel a můžete si ji vzít kdykoli a kamkoli s sebou.

✅ NEPOTŘEBUJETE INKOUST – Vytiskněte fotografie okamžitě a kdekoli. Díky tepelné technologii se nepoužívá inkoust a nevznikají zbytečné náklady.

✅ PŘIPOJENÍ PŘES BLUETOOTH – Během několika vteřin k ní snadno a rychle připojíte jakýkoli chytrý telefon přes Bluetooth.

Aplikace k používání tiskárny:

Google Play (Android)

App Store (Apple)

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektronika
Hmotnost: 0.15 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: