Posilovač steheních a prsních svalů

209 Kč
✔ Skladem
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení

Přenosné cvičební zařízení navrženo tak, aby zpevňovalo a posilovalo všechny oblasti těla. Boky, stehna, hýždě, paže, nohy a hrudník. Lehký a snadno skladovatelný praktický design. 

✅ Pohodlné posilování

✅ Snadno skladovatelné

✅ Doručení do 24 hodin

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jednoduché posilovací příslušenství na posílení celého těla (prsních svalů, paží, stehen atd.)

Ukázkové video:

Při zpevňování svalů uvádíte svaly do napětí, tzn. napínáte svalová vlákna, která jsou nezbytná ke správnému držení těla, ke každodennímu pohybu či k přemísťování věcí. Když budete posilovat pravidelně, výsledky budou vidět velmi rychle. Tomuto druhu cvičení se věnují především ženy, zpevňování svalů je však vhodné pro všechny, a to bez ohledu na věk.

Posilovač stehenních a prsních svalů je jednoduchá fitness pomůcka, která Vám pomůže dokonale vytvarovat horní i dolní polovinu těla. Umožňuje jednoduché a zároveň efektivní cvičení. Stačí jej sevřít mezi stehna nebo jej chytnout do rukou a pravidelnými stahy tónovat svaly. Jádro posilovače je vyrobeno z pružinového jádra potaženého měkkou EVA pěnou. Posilujte bezpečně a pohodlně. Rychlý, snadný a levný způsob, jak posílit potřebné části těla, aniž byste museli chodit do posilovny. Posilovač je lehký, přenosný a kompaktní, vhodný pro použití prakticky kdykoli a kdekoli. Je vhodný pro všechny věkové i fitness úrovně. Vytvarujte ty správné partie těla a buďte se sebou spokojeni. Odpor okolo 30 lbs.

Doplňkové parametry

Kategorie: Posilovací pomůcky
Hmotnost: 0.23 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: