Perla přání v perlorodce + náhrdelník

99 Kč
✔ Skladem
Můžeme doručit do:
27.5.2024
Možnosti doručení

✅ Garance doručení do dne svatého Valentýna. Doručíme již následující den! 

Perla přání v perlorodce - jeden z nejromantičtějších dárků, které kdy svět viděl.

Překvapte svou přítelkyni jedinečnou perlou, která uchvátí každou ženu. Perla je symbolem lásky a čistoty, proto tímto dárkem vyjádříte bez slov co ke své milé cítíte.

A nejen to. Tento dárek je mimořádně napínavý a tajemný, protože nikdo z nás neví, jaká barva perly se uvnitř nachází. Všechny tyto vlastnosti předurčují tento produkt na jedinečný dárek, na který nezapomene žádná dáma.

Skutečná perla vzniká ze zrnka písku za dobu 3 až 5 let. Obdarovaná ji musí sama vyříznout z pravé lastury z ústřic a poté jí vloží do přiloženého náhrdelníku. Vytvoříte takto nádherný a jedinečný šperk.

Sada obsahuje perlorodky s barevnou perlou uvnitř lastury a  náhrdelník na perlu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

PERLY, SYMBOL LÁSKY A ČISTOTY

 

Perly jsou známé jako královny kamenů. Vždy byly jedním z ukazatelů hojnosti a moci. Perly byly ceněné kvůli jejich magické kráse králi ale i obyčejnými lidmi. Byly známé a ceněné v mnoha kulturách už v dávne historii. V současnosti se považují za jeden z největších symbolů lásky a čistoty.

 

UNIKÁTNÍ DÁREK, PERLA PŘÁNÍ V PERLORODCE

Vyjádřete své milované lásku vzácným dárkem, který i pro vás bude překvapením. Darujte jí skutečnou perlu, kterou vyjmete z opravdové ústřice a poté ji vsadíte do šperku.

Obdarovaná žena či dívka si má před otevřením představit barvu, jakou bude perla mít a něco si přát. Pokud v perlorodce bude perla dané barvy, přání se vyplní. Tento skvělý dárek musí potěšit každou ženu.

 

JAK VZNIKÁ PERLA

Skutečná perla vzniká ze zrnka písku za dobu 3 až 5 let, což je doba, po kterou perly dorůstají do požadované velikosti 5–8 mm. Originalita je v tom že perla je uzavřená v lastuře kterou si obdarovaný musí sám otevřít a následně vložit perlu do přívěsku, který je součástí balení. Součástí balení jsou také náušnice a prstýnek. Překvapením zůstává barva perly, každý kus je totiž originál. Každý odstín navíc nese určité poselství své majitelce.

 

BARVY PERLY

 • bílá perla je symbolem zdraví
 • broskvová posiluje lásku
 • krémová přináší štěstí
 • levandulová symbolizuje moudrost
 • zlatá perla přináší bohatství

Perla je znakem pravé lásky, darujte tuto perlu té vaší.

 

SPECIÁLNÍ DÁREK NA JAKOUKOLIV PŘÍLEŽITOST

Tento originální dárek se hodí na množství příležitostí. Jako nejromantičtější dárek, který nenechá chladnou žádnou ženu. Hodí se také na všechny jubilea, narozeniny, pamětní události nebo jen tak z lásky. Vždyť kdo by nechtěl mít vlastní perlu?

 

NÁDHERNÝ DÁRKOVÝ OBAL

Zvláštnost tohoto skvělého dárku podtrhne stylové a elegantní dárkové balení. V krásné dárkové krabičce je zabalen náhrdelník i malá konzerva. Každá ústřice je před zakonzervováním zkontrolována speciálním přístrojem, takže je zaručeno, že opravdu ukrývá perlu o velikosti 0,5 až 0,8 cm. Délka řetízku 41 cm, přívěsek cca 2 x 1 cm.

 

Technická specifikace:

 • balení obsahuje malou konzervu, ve které je ukrytá perlorodka s pravou perlou
 • v balení je dále řetízek s klíckou na perlu
 • perla, která se ukrývá uvnitř lastury, může mít jednu z 5 možných barev
 • velikost perly je 5 – 7 mm
 • všechny tyto dárky jsou zabalené v dárkové krabičce
 • rozměry balení: 17,5 x 10 x 2,5 cm
 • materiál: bižuterní kov

Doplňkové parametry

Kategorie: Krása a zdraví
Hmotnost: 0.123 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: