Pastelky na obličej

149 Kč
Na cestě k nám
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Pastelky na obličej jsou skvělou a kreativní zábavou pro malé i velké. Zajímavá forma trávení času umožní rozvoj manuálních dovedností a možná se stane inspirací pro malé umělce a také zpestří mnohá setkání při různých příležitostech.

 

✅ 12 barev

✅ Dobře smyvatelné

✅ Doručení do 24 hodin

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pastelky na obličej - 12 ks

  • 12 barev - sada obsahuje 12 barevných tužek v intenzivních odstínech; množství barev zaručuje praktické využití a poskytuje nespočet příležitostí k výrobě vlastních, originálních a zajímavých obrazů.

 

  • Snadné použití - speciálně vyvinuté složení je činí měkkými, snadnými a pohodlnými na používání, což zlepšuje komfort používání; jsou umístěny v plastových krytech, díky kterým se snadno nanášejí a roztírají a při samotné aplikaci si nezašpiníte ruce; ruční posuvník usnadňuje extrahování nové části barvy.

 

  • Snadno omyvatelné - Malby lze snadno odstranit vlhkým hadříkem nebo vodou s jemným mýdlem.

 

  • Nejsou jedovaté - tužky jsou vyrobeny z netoxických materiálů, jsou bezpečné pro dětskou pokožku.

Specifikace:

  • věk: starší 3 let
  • certifikáty: CE
  • rozměry pouzdra (šířka / délka): 15,8 / 11 cm
  • rozměry jedné pastelky (délka / průměr): 9,5 / 11cm
  • hmotnost sady s obalem: 112g
 
 

Pastelky na obličej jsou skvělou a kreativní zábavou pro malé i velké. Zajímavá forma trávení času umožní rozvoj manuálních dovedností a možná se stane inspirací pro malé umělce a také zpestří mnohá setkání při různých příležitostech.

Sada obsahuje 12 barevných tužek v intenzivních odstínech. Množství duhových barev zaručuje praktické využití a poskytuje nespočet příležitostí k výrobě vlastních, originálních a zajímavých obrazů. Vyrábí je speciálně vyvinuté složení měkký, snadný a pohodlný na používání, což zlepšuje komfort používání. Jsou umístěny v plastových pouzdrech, díky kterým snadno se nanášejí a roztírá se a samotná aplikace si nezašpiní ruce. dodatečně ruční posuvník usnadňuje extrahování nové části barvy.

 

Výrobek je snadno omyvatelný, což je bezesporu jeho přednost a usnadňuje práci či hraní, činí jej bezproblémovým a zvyšuje spokojenost při jeho používání. Malby lze snadno odstranit vlhkým hadříkem nebo vodou a jemným mýdlem.

Pastelky byly vyrobeny z netoxických materiálů, jsou bezpečné pro dětskou pokožku. Kreslení má pozitivní vliv na vývoj dítěte, podněcuje kreativitu a rozvíjí fantazii. Učí trpělivosti i spolupráci s ostatními a zdokonaluje manuální zručnost. Pastelky na obličej jsou univerzální a mají široké uplatnění. Je ideální pro hraní o samotě, s dospělými nebo s jinými dětmi ve větší skupině.

Jsou perfektní pro použití doma, ve školce, škole nebo venku, a také se ideálně hodí pro dětská nemocniční oddělení a pečovatelská a vzdělávací centra. Výrobek je určen pro různé druhy her, na kostýmní a karnevalové plesy, slavnosti, narozeniny nebo sportovní akce. Díky malým rozměrům a šikovnému pouzdru lze pastelky snadno uložit a vzít si je snadno kamkoli s sebou. Doporučeno pro dívky a chlapce všech věkových kategorií. Hodnoty pastelek jistě ocení ošetřovatelé a animátoři.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro děti
Hmotnost: 0.15 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: