Nepřetékající silikonová poklička

149 Kč 149 Kč / 1 ks
✔ Skladem
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení

Silikonová multifunkční poklička na hrnec zabrání nepředvídaným nehodám při vaření. Silikonová poklička je vybavena průduchy, kterými se nadbytečná voda může odpařovat. Díky vypouklému tvaru přebytečná voda nevyteče, ale drží se v pokličce.

✅ Revoluční pomůcka, která Vám zjednoduší život

✅ Neměla by chybět v žádné kuchyni

✅ Doručíme Vám ji do 24 hodin, když objednáte nyní

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento inovační pomocník s funkcí pokličky a dalšími výhodami Vám dokáže zachytit 100% pěny vznikající při vaření mléka, brambor, těstovin a jiných potravin je vyrobená z vysoce kvalitního silikonu.

Uprostřed pokličky jsou průduchy, díky kterým může voda bezpečně vybublávat a odpařovat se. Poklička je vytvarovaná tak, že přebytečná voda se drží v ní a vy máte dostatek času sporák zeslabit. Průduchy se potom sami znovu uzavřou.

Výhody již žádné přeteklé hrnce a špinavé sporáky ušetříte za energii při vaření zabraňuje rozstřikování oleje z pánve. Je vhodná pro všechny hrnce a pánve s hladkým okrajem vhodné do mikrovlnky a trouby do 230 °C.

Snažíte-li se vařit zdravě, s touto pokličkou máte vyhráno, protože Vám umožní také přípravu jídel v páře. Stačí ji jen umístit mezi hrnec a klasickou pokličku. Tato univerzální poklice je vyrobena z kvalitního žáruvzdorného silikonu, takže ji bez obav můžete použít v klasické i mikrovlnné troubě, a to až do teploty 230 oC. Pokličku lze položit na jakýkoli hrnec či pánev s rozměry od 15 – 25 cm. Použití je velmi snadné, stačí dát poklici na hrnec bezpečnostním ventilem směrem nahoru, přičemž okraje poklice budou přesahovat přes hrnec. Při varu se tekutina dostane na povrch poklice, odkud po snížení teploty steče zpět do hrnce. Po použití můžete pokličku bez obav mýt v myčce.

Po dosažení bodu varu se tekutina nebo pěna, která uteče, udrží v Kochblume po snížení teploty se tekutina vrátí zpátky do hrnce a poté se květina zavře

Upozornění: Dokud je květina otevřená, nesundávejte z hrnce.

Doporučení: před odejmutím z hrnce se ujistěte, že již nevaříte, může unikat po okrajích horká pára. V případě potřeby použijte k uchopení např. kuchyňskou utěrku

Ukázkové video:

  • Materiál: silikon
  • poklice má průměr 29,5 cm
  • Barva: červená, zelená
  • Odolnost: od -10°C do 250 °C
  • Vhodné na hrnec o průměru: 15 - 25 cm
  • Balení obsahuje 1 ks

Doplňkové parametry

Kategorie: Kuchyně
Hmotnost: 0.32 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: