Smoothie jako zdravá svačinka. Při jeho přípravě vám pomůže smoothiemaker

Smoothie, které si připravíte z čerstvých druhů ovoce nebo zeleniny, je lehké a představuje dokonalou volbou pro svačinu. Při jeho přípravě vám pomůže náš přenosný smoothimaker MixGo.

Jaké výhody nabízí MixGo?

Kromě toho, že je lehký a tudíž snadno přenosný, umožní vám namíchat smoothie, kdekoli i bez elektřiny. Po použití jej velmi snadno vyčistíte. Nádobu na mixování můžete navíc použít i jako náhradu za lahev. Zlepšete kvalitu své stravy a zvyšte příjem ovoce a zeleniny a to díky smoothie, které si připravíte v blenedru MixGo. Mixér má velikost ideální i na cesty. Můžete jej tedy používat nejen doma, ale třeba na dovolené nebo v práci.

 

  • Mimořádná síla

MixGo má velký výkon. Velmi snadno si poradí s kousky ovoce i zeleniny a to díky šesti ultra ostrým břitům nožů, které jsou vyrobené z nerezové oceli. Sílu mu dodají výkonný motor a odolné baterie. Kromě zeleniny a ovoce si tak poradí třeba i s ořechy nebo kousky ledu. Můžete jej použít na přípravu osvěžujícího letního drinku.

  • Jednoduchá údržba

Postačí do nádoby nalít teplou vodu a mixér zapnout. Vír, který vzniká, vyčistí dokonale celou nádobu od zbytků nápoje. Mixér je ihned připravený k dalšímu používání.

  • Bezpečné používání

Motor se neroztočí, pokud není láhev úplně a dokonale uzavřená. To zajistí elektronické bezpečnostní zařízení, které je v mixéru zabudované. Mixér se nepřehřeje a to díky ochrannému krytu.

Recept na chutné smoothie s jahodami a banánem

Připravte si šálek jahod, 1 zralý banán, hrstku mandlí, nízkotučný jogurt a pro větší sytost můžete přidat hrst ovesných vloček. Pro doslazení použijte med nebo javorový sirup. Všechny suroviny vložte do MixGo a nechte řádně promixovat.