Durex kondomy 10 ks Red

110 Kč
✔ Skladem
Můžeme doručit do:
18.6.2024
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Klasické, nejčastěji používané provedení je prověřenou zárukou jemnosti a zároveň bezpečí. Prezervativy DUREX Red 10 ks vám poskytnou příjemný pocit při intimních chvílích. 

✅ Klasické kondomy značky Durex

✅ Vyrobené z latexu, s obsahem lubrikace

✅ Rovné, zakončené rezervoárem pro ještě větší pohodlí

✅ Dermatologicky testované

✅ 100% elektronicky testované

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kondomy klasické, latexové, v balení jeden druh kondomů, s běžnou lubrikací. Klasický kondom Durex. Rovný, zakončený rezervoárem. Průhledné lubrikované kondomy z přírodního kaučukového latexu. Nominální šířka: 56 mm. Pečlivě si přečtěte návod na použití, zejména pokud používáte kondomy pro anální nebo orální sex. Návod na použití naleznete ņa druhé straně etikety. Kondom je pouze na jedno použití. Žadná antikoncepčí metoda vám nemůže poskytnout 100 % ochranu proti otěhotnění, HIV či jinými pohlavně přenosnými chorobami. Dermatologicky testováno. 100% elektronicky testované. Uchovávejte na suchém, chladném místě, chraňte před přímým slunečním světlem.

Návod k použití:

Naleznete po odtažení. Viz obal. K uložení nepoužitých kondomů krabičku opět složte zasunutím horní a spodní části. Pečlivě si přečtěte návod na použití uvnitř krabičky, zejména pokud používáte kondomy pro anální nebo orální sex. Směr kondomu a jeho srolování je znázorněno logem na fólii. Vždy nasazujte kondom s jeho srolováním na vnější části, jak je uvedeno na fólii. Kondom je pouze na jedno použití! Žádná antikoncepční metoda vám nemůže poskytnout 100% ochranu proti otěhotnění, HIV či jinými pohlavně přenosnými chorobami.

Doplňkové parametry

Kategorie: Drogerie
Hmotnost: 0.15 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: