Dřevěná hračka - ovoce na krájení

418 Kč
✔ Skladem
Můžeme doručit do:
21.6.2024
Možnosti doručení

Dřevěné ovoce ke krájení je hračkou, která by neměla chybět v žádné dětské kuchyňce ani dětském obchůdku. Toto krájení je pro děti zcela bezpečné. Balení obsahuje 12 druhů ovoce, dřevěné prkénko i dřevěný nůž.

 ✅ 12 Druhů ovoce

 ✅ Dřevěný nůž a prkénko

 ✅ Doručení do 24h

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevné ovoce je skvělým doplňkem do dětských kuchyněk i obchůdků. S krájecím ovocem se děti mohou pustit do vaření, přípravy snídaně nebo svačinky pro své oblíbené hračky, kamarády i rodiče. 12 druhů ovoce, které děti znají ze zahrádky, z domova nebo z obchodu, je rozděleno na poloviny. Stačí vzít dřevěný nožík do ručky a ve správném místě ovoce rozkrojit. Součástí balení je krásné krájecí prkénko (destička) i dřevěný nůž. Krájecí ovoce je oblíbenou dětskou hračkou, díky které si děti mohou vyzkoušet krájení nožem bezpečným, dětským, způsobem.

  • Kvalitní výroba

  • Krájecí - každé ovoce se skládá ze dvou půlek. Součástí balení je dřevěný nůž, s jehož pomocí děti ovoce snadno rozkrojí na poloviny.

  • Krásné barvy - krásné barvy a vybrané druhy ovoce dodávají dřevěné hračce lákavý vzhled.

  • 12 druhů ovoce 

  • Hračka i vzdělávací pomůcka - při krájení děti zdokonalí motorické dovednosti, koordinaci očí a rukou, manuální zručnost, učí se držet kuchyňský nůž a zacházet s ním, učí se barvičky, druhy ovoce a klidně si mohou procvičit i počty.

  • Bezpečná hračka pro děti - ovoce i dřevěné příslušenství je natřené bezpečnými, netoxickými, vodou ředitelnými barvami.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro děti
Hmotnost: 0.47 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: