Celoobličejová maska na šnorchlování

549 Kč 549 Kč / 1 ks
Objednáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Celoobličejová maska je určena pro šnorchlování na hladině. Šnorchlovací maska nabízí panoramatické vidění a umožňuje dýchání nosem i ústy při výhledu pod hladinu. Síťová taška na přepravu je v ceně.

✅ Nejpohodlnější forma šnorchlování na trhu

✅ Doručení do 24 hodin

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Celoobličejová maska je určena pro šnorchlování na hladině. Šnorchlovací maska nabízí panoramatické vidění a umožňuje dýchání nosem i ústy při výhledu pod hladinu. 

Díky těmto maskám poznáte vodní svět z úplně jiného pohledu. Tato celoobličejová maska Vám rozšíří obzory při šnorchlování nebo potápění v menších hloubkách.

Konstrukce perfektní pro ty, jenž nemají rádi běžné tradiční brýle v setu se šnorchlem. Skvělé, moderní, designově originální řešení!

Tato maska na potápění je tvořena z plastového rámečku, jehož součástí je těsnění z vysoce kvalitního antialergenního silikonu. Jasnou výhodou je jejich univerzálnost a přizpůsobivost všem tvarům obličeje tak, aby Vám jejich používání bylo maximálně pohodlné. Naše celoobličejové masky se také chlubí svým skvělým těsněním, díky nahuštěnému silikonovému zpevnění. Pro nasazení masky stačí pouze přetáhnout přes hlavu 2 široké natahovací pásky.

Tyto pásky lze snadno délkově nastavit tak, aby Vás netlačili a nošení masky pro Vás bylo maximálně pohodlné.

Jednou z dalších skvělých výhod této masky je její odmlžovací schopnost. Nezkreslený výhled zajišťuje konstrukce s minimálním vnitřním objemem a proti slunečnímu svitu mírně zabarvený visor z vysoce kvalitního odolného polykarbonátu. Jasnou výhodou oproti běžným maskám je také 180° rozhled. Co se týče vzduchu, tak si starosti rozhodně dělat nemusíte. Tento odnímatelný šnorchl, se systémem o vysoké spolehlivosti, zabraňuje vniknutí vody a stará se o přívod i odvod dostatečného množství vzduchu. Maska je vybavena také adaptérem na akční kameru GOPRO. Její celkový transport je naprosto snadný, díky možnosti vyjmutí šnorchlu.

Klíčové funkce:

  • Pro šnorchlování na hladině
  • Panoramatické vidění 
  • Dýchání nosem i ústy při výhledu pod hladinu
  • Koncepce proudění vzduchu zabraňuje zamlžování
  • Nastavitelný textilní pásek netahá vlasy
  • Velikost: Univerzální, přízpůsobí se obličeji
  • Systém Dry minimalizuje vnikání vody do šnorchlu
  • Odjímatelný šnorchl 
  • Adaptér na kameru GOPRO

Doplňkové parametry

Kategorie: Sport a outdoor
Hmotnost: 0.55 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: