Bluetooth hledač klíčů - lokátor

89 Kč 89 Kč / 1 ks
✔ Skladem
Můžeme doručit do:
26.4.2024
Možnosti doručení

Ztratili jste klíče? Zapomněli jste mobil v restauraci? Ukradli vám peněženku? Ztratili jste dítě v nákupním centru? S chytrým bluetooth hledačem klíčů se už znovu do těchto situací nedostanete. Multifunkční hledač propojitelný s mobilním telefonem přes bluetooth nabízí až 7 různých funkcí, které vám pomůžou ohlídat vaše věci, děti i zvířata a usnadní používání mobilního telefonu. K jednomu telefonu můžete připojit více hledačů.

✅ K dispozici mobilní aplikace pro Android a iOS (Apple)

✅ Mnoho možností použití (klíče, batoh, kufr, vůz a tak dále...)

✅ Doručení do 24 hodin

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ztratili jste klíče? Zapomněli jste mobil v restauraci? Ukradli vám peněženku? Ztratili jste dítě v nákupním centru? S chytrým bluetooth hledačem klíčů se už znovu do těchto situací nedostanete. Multifunkční hledač propojitelný s mobilním telefonem přes bluetooth nabízí až 7 různých funkcí, které vám pomůžou ohlídat vaše věci, děti i zvířata a usnadní používání mobilního telefonu. K jednomu telefonu můžete připojit více hledačů.

Chytrý bluetoth hledač klíčů

Používá moderní verzi bluetooth 4.0, která poskytuje větší dosah a nižší spotřebu energie. Snadno vyměnitelná baterie CR2032 v hledači vydrží až 6 měsíců. Mobilní aplikace pro ovládání hledače je kompatibilní se systémy iOS a Android 4.3 a novější.

Chytrý bluetoth hledač klíčů

Přes mobilní telefon pro vás nebude problém vyhledat hledačem označený objekt na vzdálenost až 25 metrů. Stejně tak můžete naopak vyhledat mobilní telefon stisknutím tlačítka na hledači klíčů. Na krádež, zapomenutí předmětu při odchodu nebo vzdálení se od hlídaného objektu na větší než povolenou vzdálenost vás upozorní hlasitý alarm. V mobilní aplikaci si můžete na mapě zobrazit místo, kde došlo k překročení povolené vzdálenosti mezi mobilním telefonem a hledačem hlídaným objektem. Stejně tak si na mapě můžete stisknutím tlačítka na hledači označit libovolné místo. Použití jako dálkový ovladač pro spuštění nahrávání zvuku nebo pořízení fotografie mobilním telefonem je pak třešničkou na dortu.

Jak se používá chytrý bluetooth hledač klíčů

Nejprve je nutné propojit mobilní telefon s hledačem klíčů. Do mobilního telefonu si zdarma stáhnete a nainstalujte příslušnou aplikaci. Spustíte bluetooth. Dlouhým podržením tlačítka na hledači klíčů hledač zapnete. Nyní můžete v mobilní aplikaci najít hledač klíčů, připojit k mobilnímu telefonu, pojmenovat si ho a nastavit požadované funce a parametry. Nyní můžete používat všechny funkce tlačítkem na hledači nebo ovládacími prvky v mobilní aplikaci.

Vyhledání označeného objektu mobilem

V mobilní aplikaci vyberete požadovaný hledačem opatřený objekt. Pokud je objekt v dosahu, hledač spustí zvukový alarm a blikání diody.

Vyhledání mobilu tlačítkem na hledači

Na hledači stiskněte tlačítko. Pokud je v dosahu zapnutý mobilní telefon, ke kterému je hledač přiřazen, na mobilním telefonu se spustí hlasitý alarm.

Alarm proti krádeži nebo zapomenutí objektu

Pokud dojde k překročení nastavené vzdálenosti mezi mobilním telefonem a hledačem klíčů, na obou zařízeních se spustí alarm.  Včas tak budete upozorněni na to, že jste někde zapomněli své klíče, že vám někdo odcizuje kabelku nebo vám někam utíká vaše dítě. Funkci je možné mít deaktivovanou.

Zaznamenání místa rozpojení na mapě

Kdykoli dojde k přerušení spojení mezi mobilním telefonem a hledačem klíčů, nejčastěji z důvodu překročení vzdálenosti mezi oběma zařízeními, aplikace zaznamená místo, kde k přerušení došlo a hledač se "rozpípá" po dobu cca 30 sekund nebo do zastavení stisknutím tlačítka. Toto místo si později můžete zobrazit na mapě v mobilním telefonu. Pokud máte vypnutou funkci alarmu proti krádeži nebo zapomenutí objektu a někde ztratíte nebo zapomenete hledačem opatřený předmět, na mapě si zobrazíte místo, kde byste předmět mohli najít.

Označení místa na mapě

Stisknutím tlačítka na hledači můžete označit vaši aktuální polohu a později si ji zobrazit na mapě v mobilním telefonu. Můžete si tak označit zajímavá místa nebo třeba polohu zaparkovaného automobilu.

Dálkové ovládání pro focení mobilem

Stisknutím tlačítka na hledači můžete na dálku pořizovat fotografie mobilním telefonem. Fukce je ideální pro pořizování oblíbených selfie fotek na vzdálenost větší, než kam dosáhnete.

Spouštění nahrávání zvuku na mobilu

Stisknutím tlačítka na hledači můžete na dálku spustit nebo zastavit nahrávání zvuku mobilním telefonem.

Z důvodu dosahu maximálně 25 metrů je chytrý bluetooth hledač klíčů vhodný k hledání věcí, jako jsou klíče, peněženka, mobilní telefon, kabelka apod.

Zaparkovaný automobil můžete najít, pokud si jeho pozici kliknutím označíte do mapy.

Díky funkci alarmu proti kradeži nebo zapomenutí je hledač vhodný pro hlídání nejen předmětů, ale i pro hlídání zvířat nebo dětí, u kterých nechcete aby se od vás vzdálili na větší vzdálenost.

Kde dokáže hledat

S chytrým bluetooth hledačem klíčů dokážete najít vaše předměty v budovách i venku díky zvukovému navádění na vzdálenost až 25 metrů a díky zaznamenání poslední známe polohy do mapy i na neomezenou vzdálenost.

Hlavní vlastnosti

 • Propojení s mobilním telefonem přes bluetooth 4.0
 • Mobilní aplikace zdarma
 • Dvousměrné hledání (mobilem hledač i hledačem mobil)
 • Otvor ke snadnému připevnění k objektu
 • Dosah až 25 metrů i přes stěny a podlahy
 • Hlasitý alarm
 • LED dioda usnadňující nalezení v šeru a tmě
 • Rozměry 50 x 30 x 10 mm
 • Možnost připojení více hledačů k 1 mobilnímu telefonu
 • 5 barevných variant
 • 7 užitečných funkcí
 • Výdrž baterie až 6 měsíců

Výhody produktu Nevýhody produktu
 • 7 funkcí
 • malé rozměry
 • žádné měsíční poplatky
 • možnost připojení více hledačů k 1 mobilu
 • 5 barevných variant
 • zvukové navádění na malou vzdálenost a mapové navádění na velkou vzdálenost
 • dosah max. 25 m
 • nutnost používat mobil se zapnutým bluetooth, ideálně i GPS
 • nepřesný záznam polohy při vypnutém GPS na mobilu
 • v budovách malá přesnost při zaznamenání polohy na mapě
 • možné nechtěné spuštění pípání hledače po dobu až 30 sekund při přerušení bluetooth spojení
 • nižší kvalita zařízení

 

APLIKACE KE STAŽENÍ:

ANDROID

iOS (Apple)

Doplňkové parametry

Kategorie: Vychytávky
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: