Aroma difuzér - Zvlhčovač vzduchu - Světlé dřevo

699 Kč 699 Kč / 1 ks
Na dotaz
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Ke každé objednávce aroma difuzéru získáte vonnou esenci zcela zdarma jako dárek!

Vůně mají velký vliv na lidskou psychiku a na Vaši náladu, zpříjemněte si den pomocí vůní v kanceláři i doma. Ponořte se do vůně a nechte myšlenky plout na vlně klidu a pohody.

Aroma difuzér s objemem nádoby 300 ml, automatickým vypnutím, LED podsvícením, časovačem, ultrazvukem a zvlhčovačem. LED nabízí 7 barev světla. Doba provozu 8 hodin, hlučnost 35 dB, barva světlé dřevo.

✅ Kvalitní zpracování

✅ Vydrží až 8 hodin

✅ Zvlhčuje vzduch

Detailní informace

Detailní popis produktu

Moderní aroma difuzér vytváří pomocí ultrazvuku jemnou mlhu. Po přidání esenciálního oleje umožňuje aromaterapii doplněnou příjemnými světelnými efekty.
Vůně mají velký vliv na lidskou psychiku a na Vaši náladu, zpříjemněte si den pomocí vůní v kanceláři i doma. Ponořte se do vůně a nechte myšlenky plout na vlně klidu a pohody nebo dopřejte nosu nadechnout se čistého vzduchu zvlhčeného díky ultrasonickému vlnění. V podvečer se usaďte do pohovky, nechte provonět vzduch a nechte hrát barvy svůj koncert.

Difuzér bez přidání esenciálních olejů funguje jako zvlhčovač vzduchu. Stačí naplnit nádobku studenou vodou, nejlépe destilovanou a stisknout tlačítko. Difuzér začne okamžitě vytvářet studenou vodní mlhu. Po vyprázdnění zásobníku se difuzér automaticky vypne, nehrozí tedy žádné riziko požáru jako při používání klasických aromalamp.

 

Vytvoří příjemnou atmosféru

Nádherně provoněná místnost, která zlepší náladu a naladí Vás na domácí pohodu. To je náš moderní aroma difuzér. Design světlého dřeva doplní váš krásný interiér.

aromadifuzer

 

Funguje i jako zvlhčovač vzduchu

Pokud nebudete chtít provonět vzduch vašeho interiéru za pomoci éterického oleje, postačí vám čistá studená voda. Aroma difuzér perfektně poslouží jako zvlhčovač vzduchu. V zimních měsících se tak zbavíte nepříjemného suchého vzduchu, který vzniká topením v místnosti. V horkých dnech zase uvítáte celkově příjemnější dýchání. Ve chvíli, kdy dojde voda, přístroj se sám automaticky vypne.

aroma-zvlhovac

Opravdový domácí relax

Difuzér je vybaven designovým LED osvětlením, které vám nabídne až 7 barevných možností. Vytvoříte si tak ideální prostředí přesně podle Vašich představ. Difuzér vydrží v provozu až 8 hodin a můžete si vybrat mezi silnou a slabou mlhou.

 

zvlhovac vzduchu

Klíčové vlastnosti našeho aroma difuzéru

 

 • Aroma difuzér je v přirozeném designu světlého dřeva 
 • Příjemně provoní celý prostor a vyčistí vzduch
 • V zimních měsících zvláční suchý vzduch
 • Disponuje automatickým vypnutím v případě, že dojde v nádržce voda
 • LED osvětlení se 7 barvami
 • Difuzér vydrží v plném provozu až 8 hodin
 • Vybrat si můžete mezi silnou nebo slabou mlhou
 • Na časovači lze nastavit 1 hodinu, 3 hodiny, 6 hodin nebo nepřetržitý provoz
 • Přístroj je velmi tichý
 • Napájení pomocí síťového adaptéru
 • Součástí balení je dálkové ovládání

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Domácí potřeby
Hmotnost: 0.58 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: