Aroma difuzér s LED projekcí ohně

399 Kč
✔ Skladem
Můžeme doručit do:
26.4.2024
Možnosti doručení

Stres, nevlídné počasí, znečištěné ovzduší. Jak najít svou oázu klidu v každodenním shonu v šedi měst a monotónním prostředí office budov a kanceláří? Jak se zbavit stresu v práci? Zkuste aromaterapii pomocí aroma difuzéru.

✅ Aroma difuzér

✅ Projekce ohně

✅ Doručení do 24 hodin

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kreativní design: Tento difuzér vytváří realistický efekt plamene se světlem a vodní mlhou. Jedinečný design dává lidem zvláštní pocit a dodává životu zábavu.

Tichá práce: Aromaterapeutický difuzér využívá technologii ztlumení, která poskytuje jemnou a pohodlnou mlhu a příjemnou vůni a zároveň zajišťuje tiché prostředí. Je velmi vhodný pro spaní, čtení nebo práci.

Technologie ultrazvukové atomizace: difuzér vůně má zabudovaný ultrazvukový atomizér, který dokáže rozptýlit vodu a esenciální olej do jemné vodní mlhy, zvlhčit vzduch a přinést příjemnou vůni.

Jemné světlo: Tento aromaterapeutický difuzér má jedinečné jemné světlo, které dokáže upravit jas plamene, navodit romantickou a příjemnou atmosféru, dosáhnout efektu relaxace a je vhodné ke spánku.

Inteligentní práce: Tento difuzor má inteligentní funkci vypnutí, která se může automaticky vypnout, když je voda nedostatečná, díky čemuž je používání bezpečnější.

 

Technické parametry:

  • LED proužek RGB
  • objem zásobníku – 180 ml
  • USB adapter

Obsah balení:

  • Aroma difuzér
  • Manuál
  • USB-C kabel

Doplňkové parametry

Kategorie: Domácí potřeby
Hmotnost: 0.15 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: