Adaptér na kohoutek s fontánou - Spořič vody (perlátor)

169 Kč 169 Kč / 1 ks
✔ Skladem
Můžeme doručit do:
21.6.2024
Možnosti doručení

Skvělý adaptér na kohoutek, který usnadní manipulaci v umyvadle nebo dřezu a lze jej také využít v koupelně jako fontánu na pití nebo snadný oplach obličeje.

Ušetří 70 % nákladů na vodu. Umožní nasměrovat proud vody v rozsahu 720 stupňů.

✅ Snadná manipulace v umyvadle

✅ Obrovská finanční úspora vody až 70 %

✅ Doručení do 24 hodin, když objednáte nyní

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sprayfaucet je velmi jednoduché mechanické zařízení, které se připevňuje na závit běžné vodovodní baterie. Hlavním úkolem kohoutku je omezit průtok vody a zároveň zajistit dostatečný komfort pro mytí a další činnosti.

Úspora vody se pohybuje v rozpětí 40 až 70%. Pokud vezmeme například reálnou úsporu 50%, pak se dostaneme ke snížení spotřeby vody o 32 litrů na den/osobu, což podle cen v roce 2020 znamená úsporu přibližně 1200 Kč na osobu ročně.

Kolik nákladů ušetříte v praxi?

Počet osob v domácnosti | Roční úspora domácnosti

2 | 2 400 Kč

3 | 3 600 Kč

4 | 4 800 Kč

5 | 6 000 Kč 

Voda při mytí nádobí stříká po celé kuchyni? Tak s tím je konec! Představujeme Vám tento praktický kohoutek, který si zamilujete.

Otočný kohoutek SPRAYFAUCET

Kohoutek disponuje otočnou hlavou s možností otočení až 720°. Narozdíl od běžných kohoutků dokážete s jeho pomocí umýt nádobí, které by se jinak do dřezu nevešlo nebo se dalo jen s obtížemi opláchnout!

Otočný kohoutek SPRAYFAUCET

Nástavec je vyroben z prvotřídních materiálů. Hlavice přichází v kvalitním měděném provedení, které je navíc podpořeno polymerem ABS zajišťujícím extra odolnost a životnost. Nesmí chybět 2 vyztužené ocelové kroužky, které kohoutek dokonale utěsní a nedochází tak k průsaku vody!

Otočný kohoutek SPRAYFAUCET

Možno přepínat intenzitu otáčením. Na výběr máte ze 2 režimů intenzity proudu. Jemný “bublinkový” režim je vhodný pro mytí rukou. Vytváří proud, který je měkký na dotek a nestříká, což výrazně sníží spotřebu vody ve Vaší domácnosti! Silnější “sprchový”režim využijete při mytí špinavějšího nádobí!

Otočný kohoutek SPRAYFAUCET

INSTALACE

Poradíte si i bez odborníka! Hlavici snadno sami našroubujete na stávající kohoutek bez nutnosti jakéhokoliv nářadí! Použitelné do 5 minut od rozbalení!

Otočný kohoutek SPRAYFAUCET

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Domácí potřeby
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: