3D pero s LCD displejem - 3D tisk

369 Kč
✔ Skladem
Můžeme doručit do:
27.5.2024
Možnosti doručení

 Revoluční nástroj k výrobě 3D produktů  

✅ Zábava pro rodiče i děti

✅ Rozvíjí kreativitu a fantazii

✅ Snadná obsluha

✅ Princip tavné pistole

✅ Doručení do 24 hodin

Detailní informace

Detailní popis produktu

Revoluční 3D pero s LCD displejem je unikátní nástroj k trojrozměrnému tvoření. Tímto perem nemusíte kreslit pouze na plochu, ale můžete si vyrobit jedinečné plastické výtvory. To vám umožní uskutečnit všechny vaše představy a fantazie. 3D pero je zjednodušenou formou 3D tiskárny.

Obsluha 3D pera je velmi jednoduchá a vyhrají si s ním i menší děti. Pero funguje na stejné bázi jako tavná pistole (za správné teploty taví vložený materiál), proto vždy dohlížejte při tvoření na vaše děti!

Použití:

  • Připojte adaptér pera do napájecího konektoru na konci pera a druhý konec zapojte do USB zásuvky. Následně se rozsvítí žlutá kontrolka. Šipkou na displeji nastavte materiál PLA a po rozsvícení červené kontrolky se pero začne předehřívat. Poté, co kontrolka svítí zeleně, je pero připravené k použití.
  • Do plnícího otvoru na vrchu pera vložte PLA náplň v barvě, se kterou chcete tvořit. Přidržením spodní šipky na peru se začne náplň vtlačovat do šipky. Náplň se vytlačuje automaticky, při kreslení není nutné mačkat žádné další tlačítko.
  • Pero se samo automaticky vypne po pěti minutách nečinnosti. Pro opětovné spuštění zmáčkněte tlačítko vpřed. Pro vyndání náplně nebo výměnu barvy náplně zmáčkněte tlačítko pro zpětný posun.
  • Náplň do vašeho 3D pera je termoplastický polyester, který se vyznačuje dobrou pevností a stálobarevností, nazývá se PLA filament.  Základem pro výrobu tohoto materiálu jsou obnovitelné zdroje, jako například kukuřičný škrob. Tavná teplota materiálu PLA je kolem 180°.

Obsah balení:

  • 1x 3D pero
  • 1x stojánek na 3D pero
  • 1x kabel do zásuvky
  • 3x barevná náplň PLA

 

NÁVOD ke stažení - 3D pero

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hračky
Hmotnost: 0.35 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: