Bambusové ponožky

Bambusové ponožky patří mezi naše nejoblíbenější produkty. Jedná se totiž o perfektní prádlo, které má neobyčejně mnoho výhod nejen pro Vaše zdravíBambusová vlákna jsou totiž přirozeně hypoalergenní a mají unikátní protiplísňové a antibakteriální látky známé jako Bamboo Kun. Snížíte tak pravděpodobnost kožních a infekčních onemocnění, pomohou Vám v boji proti zápachu nohou a budou udržovat Vaše nohy dokonale zdravé.

Bambusové ponožky jsou z kulatých vláken, a proto při dotyku s Vaší kůží působí velmi příjemně. Díky unikátní vlastnosti bambusového vlákna se budete cítit, jako byste nosili hedvábí. Dáme ruku do ohně za to, že pohodlnější ponožky jste nikdy neměli na noze.

Odolnost bambusových vláken vydrží dennodenní nošení i praní v pračce. Jsou tak odolnější než ostatní materiály a tím pádem vydrží i déle než ostatní.

Ačkoliv to může působit, že budou bambusové ponožky dražší než bavlněné, opak je pravou – jsou daleko levnější! V tomto případě můžeme s klidem říci, že za málo peněz získáte opravdu hodně muziky. V našem e-shopu se snažíme držet ceny bambusových ponožek na nejnižších cenách v ČR. A kromě toho Vám je doručíme již do 24 hodin od objednání!

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad&techka s.r.o.